LIETUVOS TRADICINIO KARATE-DO FEDERACIJA KVIEČIA VISUS NORINČIUS nuo 6 m. į TRADICINIO KARATE-DO UŽSIĖMIMUS.  RENKAMOS NAUJOS VAIKŲ, JAUNIMO IR SUAUGUSIŲJŲ GRUPĖS: VILNIUJE, TRAKUOSE, LENTVARYJE ir kt. miestuose į 2015m. TRENIRUOČIŲ SEZONĄ. INFORMACIJA: +370 68902123(BITĖ), +370 67010136(TELE 2)

REGISTRACIJA Į TRADICINIO KARATE-DO TRENIRUOTES

 

Lietuvos Tradicinio Karate-do Federacija (LTKF) 

LIETUVOS TRADICINIO KARATE FEDERACIJA (LTKF)


KVIEČIAME REGISTRUOTIS Į 2015/2016 m. TRADICINIO KARATĖ-DO TRENIRUOČIŲ SEZONĄ. TRENIRUOTĖS VYKSTĄ VILNIUJE, ŠIAULIUOSE, TRAKŲ raj., LENTVARYJE IR KT. LIETUVOS miest. RENKAMOS VAIKŲ, JAUNIMO, SUAUGUSIŲJŲ IR MOTERŲ GRUPĖS. VYKSTA RYTINĖS, POPIETINĖS IR VAKARINĖS TRENIRUOTĖS.

REGISTRUOKITĖS EL. PAŠTU- karate@vilniuje.lt

NURODYKITE SAVO VARDĄ, PAVARDĘ, AMŽIŲ, MIESTĄ, TELEFONO NUMERĮ, El. PAŠTO ADRESĄ, PAGEIDAUJAMĄ GRUPĘ (VAIKŲ, JAUNIMO AR SUAUGUSIŲJŲ) VIETĄ IR LAIKĄ.

SMULKESNĖ INFORMACIJA TEL.:

8~68902123(BITĖ)

8~67010136(TELE2)

Konsultuojame kovos menų klausimais (klubų patikimumas, trenerių kompetencija). Savaitgaliais LTKF rengia bendras metodines treniruotes-seminarus, kuriuose gali dalyvauti visi norintieji (niekada nesitreniravusiems paruošta spec. programa). Po 3 mėnesių metodinių treniruočių-seminarų leidžiama laikyti egzaminą tradicinio karate-do laipsniui gauti. Taip pat kviečiame suaugusius ir anksčiau užsiiminėjusius kovos menais ateiti ir dalyvauti mūsų veikloje.